Reklama
Zapytanie musi mieć od 2 do 50 znaków.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na tej stronie możesz przejrzeć aktualną gazetkę sklepu, nie wychodząc z domu. Zacznij od razu – pierwsza strona i najlepsze aktualne oferty poniżej:

 • Sałatka Lunchbox Dobra Karma tylko 7.99 PLN
 • Hummus Dobra Karma tylko 4.50 PLN
 • Tortilla Konspol tylko 6.50 PLN
 • Kubek z lodem tylko 2.50 PLN
 • Chipsy Wiejskie Ziemniaczki tylko 4.50 PLN
 • Lody Magnum tylko 4.50 PLN
 • Ciastka Petitki Lubisie tylko 1.20 PLN
 • Drażetki Smarties Nestle tylko 1.80 PLN
 • Czekolada Milka tylko 3.33 PLN
 • Kiełbasa Śląska Morliny tylko 9.99 PLN
 • Bułka z serem tylko 1.30 PLN
 • Żelki Haribo tylko 3.30 PLN

Aby zobaczyć więcej ofert Żabka, skorzystaj z linku powyżej i sprawdź wszystkie aktualne promocje.

Żabka Gazetki promocyjne

Gazetki promocyjne

Polecane oferty

Gazetka Aldi - Aldi 15 lip, 2024 - 21 lip, 2024
Aldi - Aldi
15 lip, 2024 - 21 lip, 2024
Gazetka Biedronka - Okazje tygodnia - 15.07 - Gazetka - Biedronka.pl 15 lip, 2024 - 22 lip, 2024
Biedronka - Okazje tygodnia - 15.07 - Gazetka - Biedronka.pl
15 lip, 2024 - 22 lip, 2024
Gazetka Tchibo - Tchibo 9 lip, 2024 - 18 sie, 2024
Tchibo - Tchibo
9 lip, 2024 - 18 sie, 2024
Gazetka Tchibo - Tchibo 4 lip, 2024 - 18 lip, 2024
Tchibo - Tchibo
4 lip, 2024 - 18 lip, 2024

Żabka - Sklep

Żabka – małe miejsce z wielkimi możliwościami zakupowymi! Dostępność i wygoda to nasze hasła przewodnie – zawsze znajdziesz nas w swojej okolicy. W asortymencie naszych sklepów proponujemy bogatą gamę produktów, które są odpowiedzią na potrzeby szybkich i wygodnych zakupów na co dzień. Przez ponad dwie dekady działalności w Polsce, Żabka zdobyła pozycję lidera w segmencie sklepów typu convenience, stawiając na pierwszym miejscu komfort swoich klientów. Nasza sieć liczy 7 tysięcy sklepów, w których każdego dnia możesz zrealizować swoje zakupowe plany. Dodatkowo Żabka zaprasza do skorzystania z rozległej oferty usług, w tym szybkich przekąsek na ciepło oraz kawy na wynos w ramach Żabka Cafe, idealnych na start w pracowity dzień.

Żabka - Historia

Żabka jest najlepszą siecią małych formatów sklepów spożywczych w Polsce, działającą na zasadach franczyzy od 1998 roku. Twórcą sieci jest Mariusz Świtalski, znany z założenia hurtowni Eurocash oraz sieci sklepów Biedronka. Sieć Żabka początkowo rozwijała się w miejscowościach liczących ponad 5 tys. mieszkańców, a już w październiku 2005 roku na rynku funkcjonowało 1700 sklepów. Zarządzanie siecią odbywa się z centrali spółki Żabka Polska sp. z o.o., zlokalizowanej w Poznaniu. Do obsługi sieci sklepów Żabka wykorzystywanych jest siedem centrów logistycznych, zapewniających sprawne zaopatrzenie placówek.

Żabka - Promocje

Gazetka promocyjna Żabki co tydzień przynosi nowe promocje na różnorodne produkty. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej, aby być na bieżąco z najświeższymi ofertami sieci Żabka. Nasze sklepy wyróżniają się unikatowymi nowościami w asortymencie, których nie znajdziecie w innych miejscach. Dodatkowo rekomendujemy aplikację mobilną Żappka, która nie tylko ułatwia zakupy, ale również daje dostęp do szeregu usług: od przesyłek kurierskich, przez możliwość grania w LOTTO, wypłaty gotówki, wpłat na kartę, zakup i rejestrację starterów, opłacanie rachunków, zakup kodów do gier i paysafecard, po różnorodne formy płatności, doładowania karty miejskiej, zakup prądu, kart podarunkowych, bonów towarowych, a także usługę Żabka w Uber Eats i opcję zamów i odbierz – umożliwiającą składanie zamówień online z odbiorem w sklepie. Regularnie odwiedzaj naszą stronę, przeglądaj aktualne gazetki promocyjne i korzystaj z oszczędności, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Żabka - Aktualności

22 kwietnia 2021, Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zatwierdził integrację spółki Maczfit, najlepszego dostawcy cateringu dietetycznego w Polsce, z Grupą Żabka. Ta operacja stanowi element strategii Żabki, mającej na celu rozwój ekosystemu convenience nowej generacji oraz wprowadzenie innowacji e-commerce. Dodatkowo Żabka wprowadza na rynek nową, w pełni roślinną markę własną, odpowiadającą na rosnące zapotrzebowanie klientów na alternatywy dla produktów zwierzęcych. Plant Hunter, marka oferująca produkty roślinne najwyższej jakości, zadebiutuje w wybranych sklepach Żabka w całym kraju. Start nowości zaplanowano na 28 kwietnia 2021.

Żabka - Więcej informacji

W 2021 roku Żabka Polska została wyróżniona w 6. edycji konkursu "Marka Godna Zaufania", zdobywając tytuł w kategorii "Solidarna Firma". Żabka, realizując swoją strategię, nie ogranicza się jedynie do celów komercyjnych, ale także aktywnie angażuje się w działania na rzecz społeczności i wspiera działania przeciwpandemiczne.

Kontynuując przeglądanie tej strony akceptujesz użycie plików cookie.

Nazwa Szczególy